phone icon+48 503 782 496
divider

References


RWM s.c.

RWM s.c. Reducha M, Hausner E. z przyjemnością informuje, iż Kancelaria Radców Prawnych Dorota Grabiec, Marta Nowicka s.c. zapewnia kompleksową obsługę prawną Naszej spółki.
Zleciliśmy Kancelarii m.in. sprawy związane z przygotowywaniem i opiniowaniem umów, reprezentacją przed sądami i urzędami (ZUS, US) oraz windykacją zaległych wierzytelności. Przy wykonywania zleceń na rzecz Naszej spółki osoby tworzące Kancelarię wykazały się dużym doświadczeniem i zaangażowaniem oraz wiedzą merytoryczną.
Profesjonalne podejście od spraw i dobrze układająca się współpraca dają nam podstawy, aby polecić usługi prawne świadczone przez Kancelarię Radców Prawnych Dorota Grabiec, Marta Nowicka s.c.

Zobacz oryginał

Bud – Stal s.c.

Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe Bud – Stal s.c z/s w Gdyni oświadcza, iż od ponad dwóch lat współpracuje z Kancelarią Radców Prawnych Dorota Grabiec, Marta Nowicka s.c. Spółka powierzyła Kancelarii obsługę prawną w pełnym zakresie, w tym reprezentację przez sądami i urzędami, jak również windykację należności.
Jesteśmy w pełni usatysfakcjonowaniu z usług świadczonych przez Kancelarię Radców Prawnych Dorota Grabiec, Marta Nowicka s.c., której wsparcie w znaczny sposób pozwoliło ograniczyć ryzyko prowadzonej przez nas działalności w trudnym momencie, w jakim znajduje się branża, w której działa Nasza spółka. Wiedza, doświadczenie i zaangażowanie wspólników Kancelarii, jakie obserwowaliśmy przy prowadzeniu każdej z powierzonych przez Nas spraw pozwalają polecić nam Kancelarię Radców Prawnych Dorota Grabiec, Marta Nowicka s.c., jako sprawdzonego i rzetelnego partnera w kwestiach kompleksowej obsługi prawnej.

Zobacz oryginał

Lanotti

Firma Lanotti z przyjemnością pragnie zarekomendować Kancelarię Radców Prawnych Dorota Grabiec, Marta Nowicka s.c. z siedzibą w Gdyni.
Obsługa prawna świadczona na rzecz naszej firmy obejmuje doradztwo prawne w zakresie prowadzonej przez nas działalności gospodarczej, w szczególności sprawy związane z przygotowywaniem umów i regulaminów, dochodzeniem roszczeń cywilnych, jak również sprawy dotyczące prawa konsumenckiego i reklamacji klientów.
Kancelaria Radców Prawnych Dorota Grabiec, Marta Nowicka s.c świadczy usługi z najwyższa starannością i dotychczasowa owocna współpraca pozwala udzielić nam z pełnym przekonaniem rekomendacji osobom tworzącym Kancelarię.

Zobacz oryginał

Krelbud Sp. z o.o.

Prezes zarządu

Działając w imieniu „KRELBUD” Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Redzie (84-240), przy ul. Obwodowej 50A [dalej Spółka] reprezentowana przez Krzysztofa Kreft Prezesa Zarządu, zgodnie ze sposobem reprezentacji wykazanym w załączonym wydruku z Krajowego Rejestru Sadowego rekomenduje Kancelarię Radców Prawnych Dorota Grabiec, Marta Nowicka s. c. jako firmę prawniczą o wysokim standardzie wykonywanych usług.
W ramach dotychczasowej współpracy Kancelaria świadczy na rzecz Krelbud Sp. z o.o. obsługę prawną w zakresie prawa cywilnego i handlowego, w szczególności w zakresie sporządzania i analizy umów handlowych, a także reprezentacji przed sądami.
Na podstawie dotychczasowych doświadczeń możemy stwierdzić, iż Kancelaria Radców Prawnych Dorota Grabiec, Marta Nowicka s. c. jest solidnym i godnym polecenia partnerem, świadczącym usługi w sposób kompleksowy i rzetelny.

Zobacz oryginał

S.M. Janowo

Zarząd S.M. Janowo

Informujemy, że Spółdzielnia Mieszkaniowa „Janowo” w Rumi w ramach stałej obsługi prawnej współpracuje z Kancelarią Radców Prawnych Dorota Grabiec, Marta Nowicka s.c. Współpraca ta rozpoczęła się w 2009 r. w trakcie aplikacji Pani Doroty Grabiec przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Gdańsku i jest kontynuowana do chwili obecnej w ramach założonej przez Nią wspólnie z radcą prawnym Martą Nowicką kancelarii radców prawnych.
Dotychczasowa współpraca ze wszystkimi organami i działami Spółdzielni układała się w sposób satysfakcjonujący. Sprawy zlecane Kancelarii realizowane są fachowo i z dużą starannością. Odpowiedzialność, z jaką Kancelaria zajmuje się powierzonymi przez Spółdzielnię sprawami stawia Kancelarię Radców Prawnych Dorota Grabiec, Marta Nowicka s.c., jako rzetelnego i wiarygodnego partnera.
Profesjonalne podejście do spraw Spółdzielni i harmonijnie układająca się współpraca daje nam podstawy do tego, aby z pełnym przekonaniem polecić usługi świadczone przez Kancelarię Radców Prawnych Dorota Grabiec, Marta Nowicka s.c.

Zobacz oryginał

Omega S.C.

Omega s.c. z przyjemnością rekomenduje Kancelarię Radców Prawnych Dorota Grabiec, Marta Nowicka s.c. jako rzetelną firmę prawniczą, świadczącą usługi w sposób kompleksowy i na wysokim poziomie.
Kancelaria świadczy usługi bieżącej obsługi prawnej naszej firmy i dała się poznać w zakresie tej współpracy jako wiarygodny i ceniony partner. Działania Kancelarii cechuje profesjonalizm i dbałość o klienta, co powoduje, iż możemy udzielić niniejszej rekomendacji z pełnym przekonaniem.

Zobacz oryginał

Betonex

Betonex K.Czuba, H.Tąporowski Spółka jawna korzysta z pomocy prawnej oferowanej przez Kancelarię Radców Prawnych Dorota Grabiec, Marta Nowicka s.c.
Kancelarii powierzyliśmy sprawy z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego oraz prawa upadłościowego, a także reprezentowanie nas w postępowaniach sądowych, w tym w sprawach o zapłatę, jak również w postępowaniach egzekucyjnych,
W naszej ocenie profesjonalizm, terminowość, reagowanie na potrzeby nasze, jako klienta to cechy osób tworzących Kancelarię Radców Prawnych Dorota Grabiec, Marta Nowicka s.c, które zasługują na docenienie i pozwalają udzielić nam rekomendacji dla usług świadczonych przez Kancelarię.

Zobacz oryginał


separator