phone icon+48 503 782 496
divider

Nasz zespół


Ukończyła prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego w 2006 roku oraz aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Gdańsku w 2011 roku. Biegła znajomość języka angielskiego jest jej atutem we współpracy z zagranicznymi kontrahentami.

Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie obsługi prawnej przedsiębiorców, ze szczególnym uwzględnieniem spółek prawa handlowego, a także w zakresie prowadzenia procesów cywilnych i gospodarczych. Specjalizuje się w zakładaniu i obsłudze spółek handlowych. Istotnym elementem jej rozwoju zawodowego była praca pro bono w Biurze Porad Obywatelskich w Gdyni, w którym zdobyła nieocenione doświadczenie także w zakresie prawa rodzinnego i szeroko rozumianego prawa spadkowego.

Marta Nowicka

Radca prawny

Ukończyła prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego w 2006 roku oraz aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Gdańsku w 2011 roku.

Posiada szerokie doświadczenie w zakresie prawa cywilnego i administracyjnego, a także kompleksowej obsługi spółdzielni mieszkaniowych, jak również w zakresie szeroko rozumianego prawa lokalowego i obsługi nieruchomości. Wieloletnia praca w jednej z wiodących kancelarii komorniczych pozwoliła jej dodatkowo zdobyć znaczącą wiedzę z zakresu prowadzenia postępowań egzekucyjnych (komorniczych). Specjalizuje się także w zakresie prawa rodzinnego, cywilnego, oraz odszkodowań, w tym w szczególności z tytułu wypadków komunikacyjnych.

Dorota Grabiec

Radca prawny

separator